• ERPA kutatási jelentések
  • 2022-11-20 19:10:00

Eseménysorok gyakori mintáinak feltárása gráfalapú módszerrel

A projekt keretében az én feladatom általában a matematikai modellezés, ezen belül, a gráf/hálózatalapú folyamatfeltárás területén:
‒ diszkrét matematikai módszerek elemzése és rendszerezése, az eseménysorok gyakori mintáinak feltárása;
‒ módszerek kidolgozása az eseménysorok gyakori mintáinak a feltárására;
‒ gráfokon alapuló modellek leírásának dokumentálása és ezeknek a módszereknek az elemzése;
‒ algoritmusok megfogalmazása, és az elvégzett elemzések dokumentálása.

A teljes cikk innen tölthető le.

Hivatkozás

MLA: Sándor Radeleczki "Eseménysorok gyakori mintáinak feltárása gráfalapú módszerrel   Elemző és robotizált folyamatautomatizálási rendszer fejlesztése nagy terhelésű ügyfélszolgálatok számára : Kutatási jelentések 2022/1 Miskolc-Egyetemváros, Magyarország : Miskolci Egyetemi Kiadó (2022): 66-87.

APA:  Radeleczki, S. (2022). Eseménysorok gyakori mintáinak feltárása gráfalapú módszerrel. Elemző és robotizált folyamatautomatizálási rendszer fejlesztése nagy terhelésű ügyfélszolgálatok számára : Kutatási jelentések 2022/1 Miskolc-Egyetemváros, Magyarország : Miskolci Egyetemi Kiadó66-87.

ISO690: RADELECZKI, Sándor. Eseménysorok gyakori mintáinak feltárása gráfalapú módszerrel. Elemző és robotizált folyamatautomatizálási rendszer fejlesztése nagy terhelésű ügyfélszolgálatok számára : Kutatási jelentések 2022/1 Miskolc-Egyetemváros, Magyarország : Miskolci Egyetemi Kiadó, 66-87.

BibTeX:

@article{dadvandipour2022application,
  title={Eseménysorok gyakori mintáinak feltárása gráfalapú módszerrel},
  author={Radeleczki, S{'a}ndor},
  journal={Elemző és robotizált folyamatautomatizálási rendszer fejlesztése nagy terhelésű ügyfélszolgálatok számára : Kutatási jelentések 2022/1 Miskolc-Egyetemváros, Magyarország},
  pages={66--87},
  year={2022}